Chybou je, když věříš každému, ale chybou je i to, když nevěříš nikomu. (Seneca)

Modrá krev, Krvavý karneval, Odhalení od Melissy De La Cruz

13. července 2012 v 17:41 | Zizi Ingen |  Různé knihy

Modrá krev

Schuyler Van Alenové je patnáct. Přestože pochází ze slavné a kdysi bohaté rodiny, většina jejích vrstevníků jí opovrhuje a doma s ní žije jen přísná babička; otce Schuyler nikdy neviděla a matka leží už dlouhá léta v kómatu. Ke všemu se teď u ní a několika dalších spolužáků z prestižní Newyorské střední školy začínají objevovat podivné příznaky - modrající žíly na rukou, náhlé vize z minulosti a chuť na syrové maso.
Když je za záhadných okolností zavražděna šestnáctiletá Aggie, Schuyler a ostatní se dozvídají děsivou pravdu - nejsou tak úplně lidé...

Mají styl, moc, peníze - a sužuje je podivná žízeň.

Více o autorce a jejích knihách najdete: ZDE.

Krvavý karneval

Pátrání po pachatelých tajemných vražd mladých upírů zavede Schuyler a jejího nejlepšího kamaráda Olivera až do Itálie, kde by měl žít Schuyleřin dědeček. V New Yorku mezitím vrcholí přípravy na čtyřstovkový ples, velkou událost, kterou pořádá elita modrokrevných. Rozmazlená a prohnaná Mimi Forceová u toho nemůže chybět - a právě na maškarním bále, který uspořádá jako zakončovací večírek po hlavním plese, číhá za maskami skutečné nebezpečí, kruté odhalení, jež má moc měnit osudy.

Mladí, krásní, bohatí... nesmrtelní.

Více o autorce a jejích knihách najdete: ZDE.

Odhalení


Nic není tak, jak se to zdálo být. Schuyler Van Alenová je modrokrevná, patří mezi upíry, krásnou a bohatou elitu. Nebo si to aspoň myslela. Nyní se ale její jistoty otřásají v základech: je skutečně modrokrevná, nebo v jejích žilách koluje nebezpečná stříbrná krev? Schuyler se ocitá v rodině Forceových, pod jednou střechou se svou tajnou láskou Jeckem, nepřátelskou Mimi (které zachránila život..) a podezřívavým Charlesem Forcem. A stříbrokrevní nezahálejí - válce už není možné předejít. Na čí stranu se Schuyler postaví?

Napadlo vás někdy, co všechno se děje za zavřenými dveřmi nejluxusnějších domácností v New Yorku?

Více o autorce a jejích knihách najdete: ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama