Chybou je, když věříš každému, ale chybou je i to, když nevěříš nikomu. (Seneca)

Začínám

14. ledna 2012 v 12:02 |  Novinky
Ahoj všichni!
Před Vánoci jsem na tomto odkazu měla blog a teď jsem se rozhodla ho obnovit.
Budou zde moje básničky, citáty a možná i povídky a informace o mé knížce, kterou jsem před nedávnem začala psát. Ale každopádně zde bude mnoho věcí ke čtení a schlédnutí. Uvidíte tu mé oblíbené odkazy, písnčky a obrázky. Možná časem zveřejním i nějaké kratší příběhy od nás ze školy nebo z domova. Určitě se podívejte do rubriky Různé knihy, do které budu postupně přidávat knížky, které jsem četla.
Většina článků je moje vlastní tvorba a ty co ne mají vespod uvedený zdroj informací.
Doufám, že se vám na tomto blogu bude líbit a zanecháte tu nějaké své komentáře. A nebojte se mi něco i vyčítat, kritiku snáším dobře a nevadí mi, když mají lidé svůj vlastní názor.
Ovšem předem upozorňuji, že nehlasuji v žádných soutěží, které se mi nezdají a nevhodné či vulgární komentáře mažu.
Nenávidím, když mi dělá někdo reklamy a přitom je na mím blogu poprvé. A moc prosím! Nedávejte mi sem žádné komentáře na takový ten způsop "jéé, máš to tu mocinky krásné a prosííím tě mrkni na můj webík :DD" takové komentáře ihned mažu a pokud uznám za vhodné i zablokuji návštěvníka.
Prosím všechny čtenáře, aby kopírovali se zdrojem mého blogu a pokud bude možno až po domluvě. Napište mi tedy na můj e-mail zukralova616@gmail.com.
Možná, že vás bude zarážet, že se občas představuji jako Zizi, Ziziny, Zizi Ingen, Zuzka, Nika... To všechno jsou přezdívky, které jsem si na blogu vytvořila, takže se nebojte, že bych psala s více lidmi.
A na mém blogu existuje jedno velmi důležité pravidlo, které není radno porušovat:

A pokud se vám tu nelíbí... Tak sem prostě nechoďte!


IQTestZdarma.cz - Iq test zdarma


S přáním krásného dne
autorka blogu, Ziziny Ingen.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama